KLIMATYZACJA

SPRZEDAŻ – MONTAŻ – SERWIS

Nasza firma oferuje kompleksowe i profesjonalne usługi związane z systemami klimatyzacji zaczynając od doradztwa, projektu i bezpłatnej wyceny, poprzez dostarczenie urządzeń, kończąc na montażu oraz serwisie klimatyzacji. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki asortyment klimatyzatorów różnych typów – przenośne, ścienne, kanałowe, konsolowe, podstropowe – wiodących na rynku producentów.

Nasza zespół w sposób profesjonalny dobierze odpowiednią jednostkę do Państwa pomieszczenia, aby uzyskać maksymalny efekt wydajności.

Oferujemy systemy dedykowane zarówno do obsługi mieszkań i domów jednorodzinnych, jak również do biur oraz oraz dużych powierzchni przemysłowych i magazynowych. Gwarantujemy profesjonalną obsługę, doradztwo techniczne oraz fachowy i szybki montaż i serwis.

Jeśli mają Państwo jakieś pytania zapraszam do kontaktu z nami!

1

Jesteś zainteresowany naszą ofertą – skontaktuj się z nami i poproś o przygotowanie BEZPŁATNEJ kalkulacji dla siebie. 
Nasi specjaliści skontaktują się z Tobą, dopytując o wszelkie wymagane dane, a następnie przygotują ofertę najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb.
Masz więcej pytań ? Zadzwoń!  tel. 502 410 681

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Usług Specjalistycznych Centralnej Stacji Ratownictwa Górniczego CEN-RAT Sp. z o.o. w celu otrzymywania informacji handlowych drogą elektroniczną i drogą telefoniczną. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, iż wyrażona przeze mnie zgoda może zostać w każdym momencie cofnięta. Znam i akceptuję Politykę prywatności oraz postanowienia RODO.
2

Nasi partnerzy